کالری رژیمی

بسته غذایی کالری اسلیم به منظور کنترل و تنظیم وزن مصرف کننده و با هدف کاهش تقریبی ۴ کیلو گرم در ماه طراحی شده است. در این روش تغذیه، ابتدا مشخصات فردی و جسمی متقاضی دریافت شده و پس از کسب اطلاعات در مورد سلیقه غذایی، حساسیت ها و پرهیزهای هر شخص برنامه منظم تغذیه شامل سه وعده اصلی خوراک روزانه، میان وعده ها، میوه واحد لبنیات و سالادها، توسط کارشناس تنظیم میگردد. پس از مشخص شدن برنامه، دستور تهیه ی غذای اختصاصی متقاضی به کارخانه ارسال شده و هر روز در زمان و محل از پیش تعیین شده توسط مشترک، به صورت رایگان ارسال میگردد.
مزایای این روش:
این روش علاوه بر تغذیه کافی و مورد نیاز متقاضی، انضباط و اراده لازم را نیز برای تداوم رژیم و کسب اندام ایده ال در شخص به وجود می آورد.
مزایای دریافت بسته ی غذایی: مشترک ها بدون نیاز به آشپزی،شمارش کالری و حتی ورزش مداوم، می توانند غذای سالم با کالری مورد نیاز خود را دریافت کنند و هیچ گونه کمبود مواد غذایی نداشته باشند، زیرا برنامه ی رژیمی طوری تعیین میشود که حذف هیچ ماده ی با ارزش غذایی صورت نمیگیرد.

بسته های افزایش وزن

افرادی که تمایل به افزایش وزن دارند بهتر است مطلع باشند که اضافه وزن منوط بر استفاده از غذاهای ناسالم، سلامتی آنهارا به خطر می اندازد، کارشناسان مرکز کالری با توجه به حفظ تندرستی که در اولویت قرار دارد و سپس نیاز های هر فرد، بسته ی مورد نیاز راتدارک خواهند دید.

رژیم گیاهخواری

متقاظیان گرامی که تمایل به دریافت غذا با تنوع بالا و همچنین ممنوعیت های غذایی گروه های خاص را دارند، میتوانند در خواست خود را از طریق راه های ارتباطی با کالری مطرح کرده و بسته ی خود را درب منزل تحویل بگیرند.

کالری دیابتی ای وان سی

افراد متقاضی که تمایل به استفاده از بسته های کالری رادارند و مبتلا به دیابت نیز هستند،نگران نباشند زیرا کارشنسانان مرگز کالری بر این باورند که با روش تغذیه یسالم میتوان بیماریی هایی مانند فشارخون،کلسترول بالاو دیابت را کنترل ویا حتی متوقف کرد.
بسته های افراد دیابتی به طور اختصاصی برای این گروه طراحی شده و با پشتیبانی کارشناسان کالری،بیماری این دسته از عزیزان رو به بهبود خواهد رفت.

کالری ورزشی

ورزشکاران برای تامین مواد غذایی لازم روزانه احتیاج به برنامه تغذیه متناسب با برنامه ورزشی خود دارند.

کارشناسان کالری اسپورت با دریافت مشخصات فردی و برنامه ورزشی متقاضیان بسته های غذای سالم متناسب با مصرف کالری روزانه را تهیه و ارسال می نمایند.

علاوه بر ورزشکاران بدنسازی که تحت نظر مربی هستند، فعالان سایر رشته های ورزشی نیز می توانند بسته های ویژه خود را در دوره های معین زمانی در هنگام ودر مکان مورد نظر خود تحویل گیرند.

کالری سالمندان

سالمندان و کهنسالان به دلیل برخی مشکلات ناشی از سن ، قادر به استفاده از غذاهای معمولی نیستند و می بایست از خوراک های مخصوص با روغن و نمک کنترل شده و طبخ ویژه استفاده نمایند. از سوی دیگر بسیاری از خانواده های شاغل فرصت طبخ غذا برای سالمندان منزل را نداشته و یا از جهت اقتصادی ، زمان و زحمت پخت وعده های کوچک مشکل دارند.

کارشناسان کالری سنیور با دریافت اطلاعات مربوط به سن و وزن و قد و همچنین بیماریها ، سلیقه غذایی ، حساسیت ها و پرهیزهای متقاضی ، بسته غذای اورا طراحی نموده و پس از تولید در ساعت معین تحویل خواهند داد.

بسته های سالمندان به خصوص از جهت ریز مغذیها و مکمل های گیاهی و طبیعی سنجش شده و نیازهای تغذیه ای را تامین می نماید. در صورت ضرورت و با تجویز پزشک مواد معدنی و ویتامین های لازم نیز توصیه میگردد.

کالری بارداری و شیردهی

با توجه به نیاز خاص مادران در این دوران خاص کالری اقدام به تهیه بسته غذایی ویژه بارداری و پس از آن دوران شیردهی نموده است . به این ترتیب مادران عزیز دغدغه تهیه غذای سلامت که حاوی همه گروههای غذایی با ترکیب مناسب باشد را ندارند و علاوه بر آن نگرانی افزایش وزن بیش از حد که سلامت مادر و جنین را به خطر خواهد انداخت نیز برطرف خواهد شد.

در دوران شیردهی نیز تامین کلیه ریزمغذیها برای مادر ضروریست ، چرا که همه مواد از طریق شیر به کودک وی منتقل شده و در صورت تغذیه صحیح سبب رشد بهتر و افزایش هوش کودک خواهد شد.

کالری کودک و نوجوان

تغذیه کودکان و نوجوانان به طور عام و بد غذایی به طور خاص یک مشکل همیشگی والدین می باشد. زیرا تغذیه کودکان با مواد لازم رشد و همچنین روش تغذیه سالم نیاز به دانش ویژه و برنامه ریزی دارد، مضافا توجه به تفاوت های سلیقه کودکان در شکل و طعم غذا با سلیقه بزرگسالان نقش مهمی در تشویق کودکان به غذا خوردن دارد.

کالری جونیور با انتخاب غذاهای مورد علاقه کودکان ، طعم های جذاب ،مواد و طبخ سلامت ، کودکان بد غذا را علاقمند و رشد متناسب فرزندان را تامین نماید.

بسته های غذای سالم حاوی سه وعده اصلی غذا و میان وعده ها به همراه دستورات لازم در تامین سایر نیازهای روزانه ، والدین را در رشد فرزندان یاری می نماید.